Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2017(39.ročník soutěže družstev neregistrovaných hráčů)
OPEN - I. LIGA

1.

TK Lednice

10  10  0

23:7

50:17

363:235

20

 

2.

BOCA Juniors Lednice

10  8  2

22:8

46:20

347:273

18

 

3.

KP Team Břeclav

10  5  5

15:15

35:35

325:305

15

 

4.

Tenis Pohořelice

10  3  7

11:19

26:42

282:319

13

 

5.

TJ Sokol Tvrdonice

10  2  8

11:19

25:41

253:344

11

1x scr. 

6.

Tenisový klub Rohatec A

10  2  8

8:22

20:47

247:341

11

1x scr.

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
OPEN - II. LIGA

1.

TJ Sokol Kobylí

7  6 1

17:4

36:9

250:125

13

 

2.

1.Tenis Lanžhot

7  6 1

16:5

34:11

236:136

13

 

3.

Tenisový klub Rohatec B

7  4 3

12:9

25:23

223:215

11

 

4.

Sokol Lanžhot B

7  3 4

12:9

25:24

229:233

10

 

5.

Tenis Pohořelice A

7  3 4

11:10

26:20

204:198

10

 

6.

PINEC Lanžhot

7  3 4

8:13

16:26

170:197

9

1x scr.

7.

TK Velké Bílovice

7  3 4

6:15

14:32

160:233

9

1x scr.

8.

ČSTM Břeclav

7  0 7

2:19

7:38

122:257

6

1x scr.

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

STAS Břeclav

7  7 0

18:3

37:8

230:129

14

 

2.

VTR Sokol Tvrdonice

7  4 3

13:8

28:22

228:211

11

 

3.

Sokol Lanžhot

7  4 3

12:9

25:21

197:204

11

 

4.

VTR Tenis Pohořelice

7  4 3

11:10

25:23

212:191

11

 

5.

Tenisový klub Rohatec

7  3 4

11:10

26:22

219:192

10

 

6.

KOLOŤUCI

7  3 4

9:12

22:26

198:212

10

 

7.

Tenis club seniors Ladná

7  2 5

14:31

22:26

174:237

9

 

8.

Torpédo Tvrdonice

7  1 6

4:17

12:36

163:257

8

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

Seňoras de Gurdau Kurdějov

6  4 2

12:6

24:13

174:118

10

 

2.

LT Team Club Břeclav

6  4 2

11:7

22:14

162:131

10

 

3.

BORS Břeclav

6  4 2

9:9

18:18

146:147

10

 

4.

TK Velké Bílovice

6  0 6

4:14

9:28

106:192

5

1x scr. 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
MIX

1.

Tenis Tax Team

5  5 0

14:1

29:3

183:77

10

 

2.

Brno Team

5  4 1

13:2

26:7

178:84

9

 

3.

Tenis Lanžhot

5  3 2

7:8

15:17

117:120

8

 

4.

Tenis Velké Bílovice

5  2 3

7:8

17:16

144:124

7

 

5.

Tenis Poštorná

5  0 5

1:14

2:28

73:169

5

 

6.

DÉJÁ VU Hustopeče

5  1 4

3:12

6:24

36:157

2

4x scr. 

 
 
Copyright © 2004 - 2017 by ATS Podluží