Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2016(38 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
OPEN - I. LIGA

1.

TK Lednice

9  8 1

20:7

43:18

329:193

17

 

2.

BOCA Juniors Lednice

9  7 2

19:8

41:20

308:200

16

 

3.

KP Team Břeclav

9  7 2

17:10

38:24

297:223

16

 

4.

Hurikáni Hustopeče

9  6 3

19:8

38:21

288:228

15

 

5.

1.Tenis Lanžhot

9  4 5

13:14

30:30

269:254

13

 

6.

Lokomotivní depo Břeclav

9  4 5

14:13

33:31

281:293

12

1xS

7.

Tenisové rarity Břeclav

9  4 5

13:14

28:29

241:272

12

1xS

8.

TK Rohatec – Kolonie A

9  3 6

9:18

22:39

207:300

12

 

9.

Sokol Tvrdonice

9  2 7

7:20

18:41

212:304

10

1xS

10.

TK Rohatec – Kolonie B

9  0 9

4:23

10:48

151:316

9

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
OPEN - II. LIGA

1.

Pinec Lanžhot A

9  9 0

26:1

53:5

342:123

18

 

2.

Tenis Pohořelice

9  8 1

22:5

45:11

305:166

17

 

3.

Sokol Lanžhot B

9  6 3

15:12

34:27

289:238

15

 

4.

Tenis Pohořelice A

9  5 4

15:12

33:27

261:205

14

 

5.

Pinec Lanžhot B

9  4 5

14:13

32:34

286:303

13

 

6.

Tenis Hodonín

9  3 6

12:15

28:31

242:279

11

1xS

7.

TK Velké Bílovice

9  3 6

8:19

18:42

231:313

11

1xS

8.

Slavoj Velké Pavlovice

9  4 5

11:16

25:34

173:241

9

4xS

9.

Wimbledon Kopčany

9  1 8

6:21

17:43

191:289

8

2xS

10.

Sokol Kobylí

9  2 7

6:21

13:44

145:308

7

4xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

TK Rohatec - Kolonie

7  7 0

17:4

36:9

244:144

14

 

2.

VTR Tenis Pohořelice

7  6 1

16:5

33:15

240:183

13

 

3.

STAS Břeclav

7  4 3

13:8

29:19

231:175

11

 

4.

Sokol Lanžhot

7  4 3

12:9

25:21

210:188

11

 

5.

Drinking Team Břeclav

7  2 5

9:12

18:24

177:192

9

 

6.

VTR Sokol Tvrdonice

7  2 5

8:13

20:28

185:228

9

 

7.

TC seniors Ladná

7  2 5

5:16

12:35

167:247

9

 

8.

Torpédo Sokol Tvrdonice

7  1 6

4:17

12:34

149:246

8

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

BORS Club Břeclav

5  5 0

11:4

22:10

151:111

10

 

2.

LT Team

5  4 1

12:3

25:8

180:94

9

 

3.

Seňoras de Gurdau Kurdějov

5  3 2

9:6

19:12

141:97

8

 

4.

Tenis klub Velké Bílovice

5  2 3

9:6

19:12

139:105

7

 

5.

Pohořelické rakeťačky

5  1 4

2:13

5:26

66:176

6

 

6.

JAMAHA Břeclav

5  0 5

2:13

4:26

74:168

5

 

 
MIX

1.

DÉJÁ VU Hustopeče

5  4 1

12:3

25:8

176:96

9

 

2.

Tenis Tax Team

5  4 1

12:3

25:9

178:109

9

 

3.

Brno team

5  4 1

10:5

22:11

171:121

9

 

4.

Tenis Lanžhot

5  2 3

5:10

12:21

124:168

7

 

5.

Tenis Velké Bílovice

5  1 4

5:10

13:22

129:168

6

 

6.

Tenis Poštorná

5  0 5

1:14

3:29

72:188

5

 

 

Family team - mimo soutěž

3  1 2

2:7

5:14

61:95

4

 

 
 
Copyright © 2004 - 2016 by ATS Podluží