Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2015(37 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
OPEN - I. LIGA

1.

Hurikáni Hustopeče

9  8 1

22:5

44:13

305:183

17

 

2.

Lokomotivní depo Břeclav

9  8 1

18:9

40:24

327:236

17

 

3.

BOCA Juniors Lednice

9  6 3

16:11

34:23

278:250

15

 

4.

TK Lednice

9  5 4

15:12

31:27

259:246

14

 

5.

Rarity Břeclav

9  4 5

14:13

30:30

262:271

13

 

6.

KP Team Břeclav

9  4 5

13:14

30:32

286:268

13

 

7.

1.Tenis Lanžhot

9  4 5

13:14

28:33

243:285

13

 

8.

Sokol Tvrdonice

9  3 6

12:15

27:33

242:282

12

 

9.

TK Rohatec – Kolonie A

9  2 7

8:19

20:38

233:282

11

 

10.

Tenis Pohořelice

9  1 8

4:23

15:46

191:323

10

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
OPEN - II. LIGA

1.

TK Rohatec Kolonie B

9  8 1

21:6

43:16

306:182

17

 

2.

Pinec Lanžhot A

9  8 1

20:7

41:14

281:156

17

 

3.

Tenis Hodonín

9  6 3

16:11

33:25

244:212

15

 

4.

Sokol Lanžhot B

9  5 4

16:11

34:23

250:184

13

1xS

5.

Pinec Lanžhot B

9  4 5

14:13

30:26

249:223

13

 

6.

TK Velké Bílovice

9  4 5

13:14

27:31

212:233

11

2xS

7.

Slavoj Velké Pavlovice

9  4 5

12:15

26:31

200:235

11

2xS

8.

Tenis Pohořelice A

9  3 6

10:17

22:35

210:237

11

1xS

9.

Sokol Kobylí

9  2 7

9:18

18:36

142:244

7

4xS

10.

TK Ladná hra

9  1 8

4:23

10:47

112:300

6

4xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

STAS Břeclav

5  4 1

12:3

25:10

186:106

9

 

2.

Tenis club seniors Ladná

5  4 1

11:4

23:11

166:117

9

 

3.

Drinking Team Břeclav

5  3 2

9:6

21:14

169:128

8

 

4.

VTR Sokol Tvrdonice

5  3 2

8:7

17:15

139:142

8

 

5.

Torpédo Sokol Tvrdonice

5  0 5

2:13

9:26

118:182

5

 

6.

Orlíci Břeclav

5  1 4

3:12

6:25

56:159

3

3xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

Seňoras de Gurdau Kurdějov

6  6 0

15:3

32:6

209:102

12

 

2.

BORS Club Břeclav

6  5 1

11:7

22:16

167:126

11

 

3.

LT Team

6  4 2

12:6

26:13

187:132

10

 

4.

Tenis klub Velké Bílovice

6  3 3

11:7

23:15

174:135

9

 

5.

TK Ladná

6  2 4

8:10

16:23

173:184

8

 

6.

JAMAHA Břeclav

6  1 5

3:15

6:30

83:196

7

 

7.

Pohořelické rakeačky

6  0 6

3:15

8:30

86:204

6

 

 
MIX

1.

TENIS TAX TEAM

6  6 0

16:2

32:6

211:127

12

 

2.

BRNO TEAM

6  5 1

16:2

32:9

222:121

11

 

3.

DÉJÁ VU Hustopeče

6  4 2

9:9

21:21

195:184

10

 

4.

Tenis Velké Bílovice

6  3 3

9:9

21:19

175:179

9

 

5.

TK Ladná

6  2 4

7:11  

17:25

172:196

8

 

6.

Tenis Poštorná

6  1 5

2:16

8:33

124:218

7

 

7.

Tenis Lanžhot

6  0 6

4:14

11:29

134:208

6

 

 
 
Copyright Š 2004 - 2016 by ATS Podluží