Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2014(36 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
OPEN - I. LIGA

1.

BOCA Juniors Lednice

8  8 0

19:5

40:10

269:128

16

 

2.

Rarity Břeclav

8  5 3

15:9

32:24

242:211

13

 

3.

Sokol Tvrdonice

8  5 3

14:10

30:23

244:199

13

 

4.

Lokomotivní depo Břeclav

8  5 3

14:10

30:23

246:218

13

 

5.

Hurikáni Hustopeče

8  4 4

15:9

35:21

286:222

12

 

6.

TK Lednice

8  4 4

11:13

24:28

218:265

11

1xS

7.

TK Rohatec – Kolonie A

8  3 5

9:15

21:31

194:260

11

 

8.

KP Team Břeclav

8  1 7

8:16

19:36

214:258

9

 

9.

Tenis Pohořelice

8  1 7

3:21

8:43

135:287

8

1xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
OPEN - II. LIGA

1.

Pinec Lanžhot

9  8 1

23:4

46:9

308:149

17

 

2.

1.Tenis Lanžhot

9  7 2

20:7

43:15

315:159

16

 

3.

TK Rohatec Kolonie B

9  7 2

17:10

36:22

277:245

16

 

4.

Sokol Kobylí

9  6 3

17:10

36:23

279:236

14

1xS

5.

Sokol Lanžhot B

9  4 5

12:15

31:32

287:277

13

 

6.

Tenis Hodonín

9  4 5

10:17

20:34

187:242

13

 

7.

TK Velké Bílovice A

9  4 5

15:12

32:27

253:245

12

1xS

8.

TK Pohořelice A

9  2 7

11:16

22:34

206:232

10

1xS

9.

Slavoj Velké Pavlovice

9  3 6

9:18

18:37

157:256

9

3xS

10.

TK Velké Bílovice B

9  0 9

1:26

2:53

96:324

6

3xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

Orlíci Břeclav

8  8 0

19:5

38:11

272:171

16

 

2.

STAS Břeclav

8  7 1

22:2

44:4

279:103

15

 

3.

Tenis Lanžhot

8  6 2

15:9

32:22

259:197

14

 

4.

Drinking team Břeclav

8  4 4

12:12

29:29

274:269

12

 

5.

Tenis club seniors Ladná

8  4 4

11:13

25:27

235:238

12

 

6.

VTR Sokol Tvrdonice

8  3 5

12:12

24:26

197:202

11

 

7.

Torpédo Sokol Tvrdonice

8  2 6

7:17

19:36

200:254

10

 

8.

TK Velké Bílovice

8  1 7

5:19

12:41

159:294

9

 

9.

WOBENZYM Břeclav

8  1 7

5:19

13:40

138:285

6

3xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

RM Břeclav

5  5 0

10:5

21:10

148:97

10

 

2.

Seňoras de Gurdau Kurdějov

5  4 1

11:4

24:9

167:93

9

 

3.

Tenis klub Velké Bílovice

5  3 2

10:5

20:13

148:131

8

 

4.

TK Ladná

5  2 3

6:9

13:19

143:153

7

 

5.

BORS Club Břeclav

5  1 4

6:9

14:20

115:145

6

 

6.

JAMAHA Břeclav

5  0 5

2:13

5:26

68:170

5

 

 
MIX

1.

TENIS TAX TEAM

7  7 0

20:1

40:8

271:157

14

 

2.

BRNO TEAM

7  6 1

19:2

39:6

256:129

13

 

3.

DÉJÁ VU Hustopeče

7  5 2

11:10

25:20

209:171

12

 

4.

TK Ladná

7  4 3

9:12

21:24

193:206

11

 

5.

Tenis Velké Bílovice

7  3 4

9:12

20:26

175:208

10

 

6.

GYMPL Břeclav

7  2 5

7:14

14:30

164:216

9

 

7.

Tenis Lanžhot

7  1 6

5:16

13:33

150:232

8

 

8.

Tenis Poštorná

7  0 7

4:17

10:35

144:243

7

 

 
 
Copyright © 2004 - 2016 by ATS Podluží