Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2012 (34 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
I. LIGA

1.

Hurikáni Hustopeče

9  8 1

20:7

43:17

309:211

17

 

2.

Rarity Břeclav

9  7 2

20:7

41:16

289:196

16

 

3.

ORLI Břeclav

9  7 2

20:7

43:20

328:217

16

 

4.

BOCA Juniors Lednice A

9  5 4

15:12

34:28

286:260

14

 

5.

BOCA Juniors Lednice B

9  5 4

15:12

33:28

276:241

14

 

6.

Lokomotivní depo Břeclav

9  5 4

13:14

28:30

266:270

14

 

7.

KP Team Břeclav

9  4 5

10:17

25:36

238:291

13

 

8.

Sokol Tvrdonice

9  3 6

14:13

30:28

266:242

12

 

9.

TK Hustopeče

9  1 8

3:24

7:49

131:320

10

 

10.

Tenis klub Velké Bílovice A

9  0 9

5:22

14:46

211:352

9

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
II. LIGA

1.

POHODA Břeclav

11  11 0

29:4

60:16

426:281

22

 

2.

TK Rohatec Kolonie A

11  9 2

27:6

58:15

408:255

20

 

3.

FE-BESTA Hustopeče

11  9 2

24:9

50:24

371:268

20

 

4.

Sokol Kobylí

11  7 4

19:14

41:31

337:299

18

 

5.

TK Rohatec Kolonie B

11  7 4

18:15

42:37

372:353

18

 

6.

1.Tenis Lanžhot

11  6 5

18:15

44:33

392:311

17

 

7.

Tenis Pohořelice

11  5 6

14:19

31:43

299:383

16

 

8.

Pinec Lanžhot 

11  3 8

12:21

27:43

265:327

14

 

9.

Tenis Velké Pavlovice

11  4 7

13:20

28:42

264:330

13

2xS

10.

Tenis club Ladná

11  2 9

9:24

23:49

276:348

13

 

11.

TK Velké Bílovice B

11  2 9

8:25

23:53

305:399

13

 

12.

Sokol Lanžhot B

11  1 10

7:26

15:56

231:392

12

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

Orlíci Břeclav

7  6 1

17:4

36:11

250:136

13

 

2.

VTR Sokol Tvrdonice

7  6 1

16:5

33:13

236:147

13

 

3.

Tenis Lanžhot

7  6 1

14:7

31:17

241:168

13

 

4.

Tenis club seniors Ladná

6  3 3

8:10

17:23

173:180

9

 

5.

WOBENZYM Břeclav

6  2 4

9:9

22:19

177:164

8

 

6.

Torpédo Sokol Tvrdonice

6  1 5

6:12

13:25

122:171

7

 

7.

Drinking team Břeclav

6  1 5

4:14

11:31

152:230

7

 

8.

STAS Břeclav

7  1 6

4:17

10:35

89:244

4

4xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

BORS Club Břeclav

6  6 0

16:2

32:6

202:86

12

 

2.

R+Z Břeclav

6  5 1

10:8

25:17

179:174

11

 

3.

Tenis klub Velké Bílovice

6  4 2

11:7

24:16

195:152

10

 

4.

Seňoras de Gurdau Kurdějov

6  3 3

12:6

23:16

180:135

9

 

5.

TK Ladná

6  2 4

5:13

14:26

140:199

8

 

6.

DJ SEVAL Břeclav

6  1 5

5:13

12:28

136:196

7

 

7.

Jany ze Zastávky

6  0 6

4:14

9:30

115:205

6

 

 
MIX

1.

Bombarďáci Břeclav

6  6 0

14:4

28:10

186:125

12

 

2.

BRNO TEAM

6  5 1

13:5

27:14

203:145

11

 

3.

TENIS TAX TEAM

6  4 2

13:5

29:12

210:135

10

 

4.

Tenis Velké Bílovice

6  3 3

7:11

17:26

157:203

9

 

5.

DÉJÁ VU Hustopeče

6  2 4

7:11

15:22

139:161

8

 

6.

GYMPL Břeclav

6  1 5 

7:11

15:24

140:172

7

 

7.

TK Ladná

6  0 6

2:16

9:32

136:230

6

 

 
 
Copyright © 2004 - 2016 by ATS Podluží