Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2011 (33 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
I. LIGA

1.

BOCA Juniors Lednice A

9  8 1

22:5

46:13

326:192

17

 

2.

TK Slavoj Velké Pavlovice

9  8 1

19:8

42:20

313:248

17

 

3.

Lokomotivní depo Břeclav

9  6 3

16:11

38:28

328:277

15

 

4.

BORS Club Břeclav

9  5 4

17:10

35:24

274:244

14

 

5.

Sokol Tvrdonice

9  5 4

12:15

27:37

281:312

14

 

6.

Tenisové rarity Břeclav

9  4 5

15:12

36:27

298:249

13

 

7.

Tenis klub Velké Bílovice A

9  4 5

10:17

27:39

271:322

13

 

8.

ORLI Břeclav

9  3 6

12:15

27:34

254:273

12

 

9.

Mach Aréna team Břeclav

9  1 8

7:20

21:44

256:338

10

 

10.

Tenis klub Velké Bílovice B

9  1 8

5:22

14:47

181:327

10

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
II A. LIGA

1.

TK Hustopeče

7  6 1

17:4

34:10

249:142

13

 

2.

HUSAKO Hustopeče

7  5 2

15:6

33:13

239:139

12

 

3.

BLACKHORSE Hustopeče

7  5 2

15:6

34:15

261:168

12

 

4.

Sokol Kobylí

7  4 3

14:7

30:16

230:160

11

 

5.

Tenis Pohořelice

7  3 4

9:12

20:27

186:212

10

 

6.

Tenis Velké Pavlovice

7  3 4

7:14

16:31

149:232

9

1xS

7.

Tenis klub Velké Bílovice C

7  1 6

3:18

6:37

116:234

8

1xS

8.

SAG TNT Němčičky

7  1 6

4:17

10:34

72:215

4

4xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
II B. LIGA

1.

BOCA Juniors Lednice B

6  6 0

14:4

31:12

240:169

12

 

2.

TK Rohatec – Kolonie A

6  5 1

14:4

29:14

229:183

11

 

3.

1.Tenis Lanžhot

6  3 3

10:8

24:18

203:188

9

 

4.

TK Rohatec – Kolonie B

6  3 3

9:9

22:22

208:195

9

 

5.

POHODA Břeclav

6  2 4

7:11

18:26

173:211

8

 

6.

Tenis club Ladná

6  2 4

6:12

14:28

189:219

8

 

7.

Sokol Lanžhot

6  0 6

3:15

14:32

179:256

6

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

VTR Sokol Tvrdonice

8  8 0

18:6

37:15

262:173

16

 

2.

STAS Břeclav

8  7 1

19:5

40:15

286:172

15

 

3.

Orlíci Břeclav

8  6 2

19:5

41:12

291:162

14

 

4.

Tenis Lanžhot

8  5 3

15:9

32:23

271:252

13

 

5.

WOBENZYM Břeclav

8  3 5

10:14

23:28

214:229

11

 

6.

Silver Heads Velké Bílovice

8  2 6

8:16

20:33

203:248

10

 

7.

Tenis club seniors Ladná

8  2 6

8:16

20:36

206:286

10

 

8.

Drinking team Břeclav

8  2 6

5:19

14:39

167:268

10

 

9.

Torpédo Tvrdonice

8  1 7

6:18

13:39

166:276

9

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

R+Z Břeclav

5  5 0

10:5

20:11

146:102

10

 

2.

BORS Club Břeclav

5  4 1

11:4

22:10

161:129

9

 

3.

DJ SEVAL Břeclav

5  3 2

8:7

17:14

129:122

8

 

4.

Jany ze Zastávky

5  2 3

7:8

15:17

140:151

7

 

5.

Tenis Velké Bílovice

5  1 4

6:9

13:18

122:139

6

 

6.

TK Ladná

5  0 5

3:12

7:24

110:165

5

 

 
MIX

1.

Bombarďáci Břeclav

5  5 0

12:3

26:8

192:99

10

 

2.

Brno team

5  4 1

12:3

25:9

184:127

9

 

3.

TENIS TAX TEAM

5  3 2

9:6

19:14

167:148

8

 

4.

DÉJÁ VU Hustopeče

5  2 3

5:10

11:22

124:163

7

 

5.

TK Ladná

5  1 4

3:12

10:24

116:185

6

 

6.

Gympl Břeclav

5  0 5

4:11

8:22

88:149

5

 

 
 
Copyright © 2004 - 2016 by ATS Podluží