Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2010 (32 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
I. LIGA

1.

Tenisové rarity Břeclav

9  8 1

20:7

43:20

317:249

17

 

2.

Tenis Lanžhot

9  7 2

16:11

34:25

275:224

16

 

3.

ORLI Břeclav

9  6 3

17:10

39:24

305:242

15

 

4.

Lokomotivní depo Břeclav

9  6 3

15:12

36:28

292:274

15

 

5.

BOCA Juniors Lednice A

9  6 3

15:12

34:29

286:268

15

 

6.

BORS Club Břeclav

9  4 5

13:14

28:30

269:251

13

 

7.

TK Slavoj Velké Pavlovice

9  3 6

13:14

28:31

265:272

12

 

8.

Tenis klub Velké Bílovice A

9  2 7

9:18

24:38

255:305

11

 

9.

Sokol Tvrdonice

9  2 7

8:19

18:39

217:299

11

 

10.

BLACKHORSE Hustopeče

9  1 8

9:18

19:39

199:296

10

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
II. LIGA

1.

Mach Aréna team Břeclav

9  8 1

24:3

49:8

320:180

17

 

2.

Tenis klub Velké Bílovice B

9  6 3

16:11

36:27

307:282

15

 

3.

TK Rohatec-Kolonie A

9  5 4

16:11

40:27

340:280

14

 

4.

TJ Sokol Kobylí

9  5 4

12:15

27:36

274:303

14

 

5.

POHODA Břeclav

9  4 5

14:13

33:30

294:283

13

 

6.

BOCA Juniors Lednice B

9  4 5

13:14

27:32

259:277

13

 

7.

1.Tenis Lanžhot

9  4 5

12:15

30:33

309:308

13

 

8.

Tenis Pohořelice

9  4 5

11:16

26:40

275:339

13

 

9.

Tenis club Ladná

9  4 5

10:17

24:38

239:308

12

1xS

10.

Tenis klub Hustopeče

9  1 8

7:20

21:42

253:310

10

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
III. LIGA

1.

HUSAKO Hustopeče

5  5 0

14:1

28:3

180:84

10

 

2.

Sokol Lanžhot B

5  4 1

10:5

22:12

170:117

9

 

3.

TK Rohatec-Kolonie B

5  2 3

8:7

19:16

159:133

7

 

4.

Tenis Velké Pavlovice

5  2 3

7:8

16:17

142:135

7

 

5.

SAG TNT Němčičky

5  2 3

5:10

10:22

116:161

7

 

6.

Tenis klub Velké Bílovice C

5  0 5

1:14

3:28

37:174

4

1xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

STAS Břeclav

7  7 0

19:2

39:8

263:125

14

 

2.

Orlíci Břeclav

7  6 1

18:3

37:7

242:122

13

 

3.

VTR Tvrdonice

7  4 3

11:10

23:24

216:210

11

 

4.

Silver heads TK Velké Bílovice

7  3 4

10:11

20:26

184:220

10

 

5.

ČD – team Břeclav

7  3 4

9:12

23:26

205:231

10

 

6.

Tenis club seniors Ladná

7  3 4

8:13

20:29

214:238

10

 

7.

Drinking team Břeclav

7  1 6

5:16

13:34

176:248

8

 

8.

WOBENZYM Břeclav

7  1 6

4:17

15:36

165:271

8

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

R+Z Břeclav

6  6 0

15:3

31:7

214:86

12

 

2.

STK Břeclav

6  5 1

11:7

22:16

178:154

11

 

3.

Tenis club Ladná

6  4 2

11:7

24:15

194:169

10

 

4.

Jany ze Zastávky

6  2 4

9:9

19:20

171:172

8

 

5.

BORS Club Břeclav

6  2 4

8:10

18:21

153:186

8

 

6.

Tenis Velké Bílovice

6  2 4

6:12

12:25

126:185

8

 

7.

Gumotex Břeclav

6  0 6

3:15

9:31

134:218

6

 

 
MIX

1.

Bombarďáci Břeclav

3  3 0

8:1

17:3

113:48

6

 

2.

TK Ladná

3  2 1

5:4

11:8

87:74

5

 

3.

Tenis klub Velké Bílovice

3  1 2

3:6

7:13

66:106

4

 

4.

GENERACE Břeclav

3  0 3

2:7

4:15

64:102

3

 

 
 
Copyright © 2004 - 2016 by ATS Podluží