Drop Down Menu
  
 
VÝSLEDKY 2009 (31 ročník turnaje družstev neregistrovaných hráčů)
I. LIGA

1.

Tenisové rarity Břeclav

9  7 2

21:6

44:16

318:220

16

 

2.

ORLI Břeclav

9  7 2

20:7

44:16

309:211

16

 

3.

BOCA Juniors Lednice A

9  7 2

17:10

36:24

281:238

16

 

4.

TK Slavoj Velké Pavlovice A

9  5 4

14:13

31:28

274:273

14

 

5.

Tenis Lanžhot

9  5 4

13:14

31:31

278:269

14

 

6.

Lokomotivní depo Břeclav

9  4 5

12:15

29:34

274:296

13

 

7.

Sokol Tvrdonice

9  4 5

11:16

24:35

248:293

13

 

8.

BORS CLUB Břeclav

9  3 6

13:14

29:31

272:275

12

 

9.

Tenis klub Velké Bílovice A

9  3 6

11:16

26:37

257:326

12

 

10.

TK Rohatec – Kolonie A

9  0 9

3:24

9:51

219:329

9

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
II. LIGA

1.

BLACKHORSE Hustopeče

9  8 1

21:6

45:16

326:212

17

 

2.

Straka Corps Břeclav

9  7 2

16:11

35:27

286:251

16

 

3.

Bobíci Starovice

9  6 3

18:9

38:20

283:217

15

 

4.

1.Tenis Lanžhot

9  6 3

15:12

36:26

310:262

15

 

5.

Tenis klub Velké Bílovice B

9  4 5

14:13

31:30

295:276

13

 

6.

Salus team Valtice

9  5 4

12:15

25:32

220:261

13

1xS

7.

Tenis club Ladná

9  3 6

13:14

28:31

244:244

12

 

8.

POHODA Břeclav

9  3 6

13:14

27:30

255:260

12

 

9.

Tenis Pohořelice

9  3 6

8:19

18:39

167:274

10

2xS

10.

TK Velké Pavlovice B

9  0 9

5:22

14:46

204:333

9

 

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
III. LIGA

1.

TJ Sokol Kobylí

6  5 1

14:4

29:10

210:133

11

 

2.

BOCA Juniors Lednice B

6  5 1

12:6

25:13

197:129

11

 

3.

HUSAKO Hustopeče

6  4 2

14:4

28:9

198:101

10

 

4.

Sokol Lanžhot B

6  4 2

11:7

24:16

189:134

10

 

5.

TK Rohatec – Kolonie B

6  2 4

8:10

18:23

177:204

8

 

6.

Tenis klub Velké Bílovice C

6  1 5

2:16

5:32

64:213

5

2xS

7.

SAG TNT Němčičky

6  0 6

2:16

6:32

88:209

4

2xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
VETERAN

1.

STAS Břeclav

9  9 0

24:3

50:9

336:156

18

 

2.

Orlíci Břeclav

9  8 1

23:4

49:13

340:177

17

 

3.

MPSK Břeclav

9  6 3

18:9

36:22

276:200

15

 

4.

POHODA Břeclav

9  6 3

16:11

34:24

265:236

15

 

5.

Gumotex Břeclav

9  5 4

16:11

35:26

277:246

14

 

6.

Tenis club seniors Ladná

9  4 5

11:16

24:34

226:268

13

 

7.

Silver heads TK Velké Bílovice

9  3 6

12:15

25:30

231:249

12

 

8.

Drinking team Břeclav

9  3 6

10:17

26:34

252:293

12

 

9.

VTR Tvrdonice

9  1 8

4:23

10:47

168:324

10

 

10.

WOBENZYM Břeclav

9  0 9

1:26

2:52

98:320

8

1xS

Výsledky jednotlivých kol podrobně

 
WOMEN

1.

BORS Club Břeclav

5  5 0

10:5

22:11

157:96

10

 

2.

R+Z Břeclav

5  4 1

11:4

25:9

165:99

9

 

3.

Tenis club Ladná

5  3 2

10:5

20:13

157:145

8

 

4.

Tenis Velké Bílovice

5  2 3

6:9

14:19

126:136

7

 

5.

STK Břeclav

5  1 4

6:9

12:20

108:152

5

1xS

6.

Město Břeclav

5  0 5

2:13

6:27

97:182

5

 

 
 
Copyright © 2004 - 2016 by ATS Podluží